цветы цветы цветы цветы

Арт-терапія

Мистецтво – невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності.

Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі.

Особливо актуальною арт-терапія є для дітей, але і дорослі можуть використовувати для себе цей гарний засіб рекласації. Мистецтво – це чудова можливість для малюка «відкритися», поділитися своїми емоціями та страхами. Саме арт-терапія допоможе віднайти душевну гармонію.

Головна мета арт-терапії – допомогти дитині розкритися. Другим фактором є екологічність арт-терапії, її безпечність. Дитина може не озвучувати свої проблеми, а виконуючи які-небудь дії, починає сама їх вирішувати.

Арт-терапія має 3 блоки, які будуть змінюватися кожен місяць: пластилінова терапія, пісочна терапія, ізотерапії (малюнкова терапія). А також окремий курс для дітей 3-5 років з казкотерапії.

Пластилінотерапія

Пластилінотерапія – це м'який і глибокий метод роботи зі своєю особистістю. За допомогою пластилінової терапії можна зняти емоційну напругу, прибрати негативну емоцію або страх, який Вам докучає.

Терапія допомагає, якщо Ви не знаєте як вчинити в тій чи іншій ситуації, або вам необхідно прийняти важливе рішення. Окрім роботи з емоційними станами, розвивається дрібна моторика, функції мови, уваги, пам'яті, мислення, творчих здібностей. Ліплення благотворно впливає на такі функції як сприйняття, просторова орієнтація, сенсомоторна координація. Сприяє розвитку вміння планувати свою роботу і доводити її до кінця.

Пісочна терапія

Від інших форм арт-терапії цей процес відрізняється простотою маніпуляцій, можливістю винаходити нові форми, короткочасністю існування створюваних образів. Можливість руйнування пісочної композиції, її реконструкція, а також багаторазове створення нових сюжетів, надає роботі певний вид ритуалу.

Створення послідовних пісочних композицій відображає циклічність психічного життя, динаміку психічних змін.Основна мета пісочної терапії – досягнення ефекту самозцілення за допомогою спонтанного творчого вираження.

Ізотерапія

Колір – це світло, без якого немислимо наше існування. Колір викликає в будь-якій людині психофізіологічну реакцію. Він впливає і на розум людини, і на його тіло.

Колір – це яскрава сторона дитинства. Діти люблять колір, реагують на нього, грають і захоплюються ним. Переваги ізотерапії в тому, що вона цікава, ресурсна і екологічна.

Художня діяльність в ізотерапії дозволяє всебічно розвивати дітей: формувати почуття і думки, виховувати теплі дружні стосунки, збагачувати мову, вчити тонко сприймати світ. У дітей виховується вміння діяти усвідомлено, відповідно до заздалегідь продуманих планів.

Казко-терапія

Казко-терапія - новий метод виховання дітей.

Чи не найцікавішим методом виховання є казкотерапія. Казка утворює зв'язок між її сценарієм та поведінкою людей у реальному житті. Дитина, беручи приклад з улюблених героїв, ототожнює і себе з ними, врешті, робить висновок, як правильно чинити.

За допомогою казко-терапії ми допоможемо Вашій дитині змінити своє ставлення до ситуації, яку вона переживає як безвихідну або несправедливу. З нашою допомогою вона навчиться дивитися на проблему з різних сторін, шукати варіанти виходу і не відчувати себе маленькою та безпорадною.

Тому саме арт-терапія – це можливість «викричати» свої проблеми. І якщо спершу мистецтво буде для дитини терапією, то згодом воно може перерости у захоплення.

Інформація про заняття в студії
Курс арт-терапія
 • розвиток дрібної моторики
 • розвиток функції мови
 • розвиток просторової орієнтація
 • розвиток енсомоторної координації
Курс казкотерапія
 • розвиток дрібної моторики
 • розвиток функції мови
 • розвиток просторової орієнтація
 • розвиток енсомоторної координації
Додаткова інформація
 • Вікові групи: від 1 року
 • Розмір груп: 6 осіб
 • Можливість індівідуальних занять: Так
 • Можливість групових занять: Так
Кожен новий гість має право на перше ПРОБНЕ заняття. На випробувальне заняття обов'язковий запис у адміністратора за телефонами: 044 46 555 36 або 067 48 111 58
цветы цветы
Наші студії


голубое облако розовое облако
Розвиток і творчість
в одному місці!
цветы
Контакти
 • Наша адреса
 • Україна, м. Київ, 04210
  пр-т Героїв Сталінграда,
  буд. 8, корпус 9
цвкты
маєте питання чи пропозиції?
Заповніть форму і ми з вами зв’яжемось найближчим часом
×
Дякую!
Ваше повідомлення успішно відправлене!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
конверт Написати директору
play hover play
вгору