цветы цветы
Ніна Токарєва
Професійний кондитер, Викладач кулінарії

Закінчила Інститут підготовки кадрів промисловості. Професійний кондитер, кулінар, пекар.

Приготування їжі — це не просто поєднання продуктів, це завжди творчій процес в якому народжуєтся емоція та настрій. А готова страва — це не тільки набір корисних речовин, це — кулінарний твір, який кожен створює та читає по-своєму …

На заняттях діти навчаться відчувати смаки, поєднувати продукти, створювати кулінарні шедеври та дегустувати їх. Розглянуть та вивчать кулінарні особливості та смаки різних країн. А також прослухають цікаві історії та легенди про появу кулінарних страв, та десертів…

Програма занять цікава та проста водночас. Використовуємо високоякісні, завжди свіжі продукти (сире м’ясо та риба не використовується), закупівля продуктів проводиться тільки в ліцензованих магазинах. В процесі навчання діти навчаться варити, запікати, смажити, випікати.

Кожне заняття місяца присвячене одній із тем:

«Українська кухня»

З яких продуктів готували наші пращури, та як? Галушки, млинці, вареники та борщ — візитівка нашої кухні, а як щодо присканців, січеників, мачанки та папушника? «Запіканка» — це страва чи напій? «Баба» чи «бабка», та скільки видів?..

«Європейська кухня»

Італійська піца, польські лазанки, французький киш-лорен, дрезденський штолен та англійський різдвяний кекс… Страва якої європейської країни тобі до смаку?

«Кухні народів Світу»

Повне занурення в дивовижні Світи Азії та Сходу, різниця в стравах та звичаях Північної та Південної Америки, ірландський содовий хліб, мароканський авзет та індийський чай массала, японські яйца «Окінава» та кокосовий суп з Конго…ммм…стільки смачного в Світі!

Рецепт з улюбленої книги/журналу

Ця тема присвячена рецептам улюблених шефів та великих майстрів свого діла — Ектора Хеменос-Браво, чи Євгена Клопотенко? Вікторія Мельник чи Галина Артеменко? Дарія Цвек чи Тамара Сулаквелидзе? Хто стане наступним вчителем?

Запрошую всіх — буде цікаво, весело та смачно!

ntokareva@smilestudio.kiev.ua
Наші молоді, професійні та енергійні викладачі завжди готові
повністю “перевернути” Ваше уявлення про навчальний процес.
голубое облако розовое облако
Розвиток і творчість
в одному місці!
цветы
Контакти
  • Наша адреса
  • м. Київ, 04210
    пр-т Героїв Сталінграда, 8К9,
    ТОВ "Смайл Студія"
    ЄДРПОУ 43055875
цвкты
маєте питання чи пропозиції?
Заповніть форму і ми з вами зв’яжемось найближчим часом
×
Дякую!
Ваше повідомлення успішно відправлене!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
конверт Написати директору
play hover play
вгору